Forum Beta
Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Aoye_o10
Forum Beta
Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Aoye_o10
Forum Beta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum ßeta Türkiye'nin Paylaşım Platformu...Her konuda aradığınıza ulaşabileceğiniz en büyük ve güvenilir kaynak..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım

2 posters
YazarMesaj
YoungBoy
Admin
Admin
YoungBoy

Rep Puanı : 361
Başarı Puanı : 1

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım   Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 8:42 am

msn şifre bulucu+wordlist resimli anlatım
koordinatörümüz moment (tekrar tebrikler) tarafından verilen msn şifre kırıcı programının burada resimli anlatımını yapmak ve ek olarak wordlist yapan programıda eklemek ve anlatmak istedim...saat gece 0330 lt sürçülisan edersem affola...

şimdi aşağıdaki adresten şifre kırıcı programı indirdik ama açmayın önce wordlist yapmamız lazım bekleyin..sonrada ekde verdiğim rar dosyasındanwordlist yapıcı programı indirdik...

ŞİFRE KIRICI

İçerik Açık [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

WORDLİST YAPICI PROGRAMI BURADAN İNDİRİNİZLİNK GÜNCELLENDİ 21/12/2006

İçerik Açık [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

her iki programıda masaüstümüze koyuyoruz.....

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım 10td

şimdi sibop u açıyoruz,burada kutucukları seçiyoruz çoğu kullanıcı rakam seçer yada isim..biraz zorluları isim+rakam veya rakam+isim,zorlular harf+rakam+harf+rakam......bu program sadece rakam ve isim kombinasyonları üretir...eee bulabildiğim bu....siz seçiminizi yapın...
ve make tuşuna basın...en altta ready yazana kadar bekleyin sonra exit ile çıkın...

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım 20qi

şimdi masa üstümüzde aşağıdaki list oluştu.....

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım 36hx

geldik msn şifre kırıcı programımıza..programımızı açtık..şifre yükleye basıyoruz ve masa üstümüzdeki hani yaptığımız list vardıya onu seçip tamam diyoruz ve şifrelerimiz yükleniyor..sonra e-mail adresini yazıyoruz...

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım 44wr1

başlata basıyoruz veeee başlıyorrr......

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım 59sh

ipuçları....

oluşturduğumuz wordlist dosyasını wordpat dosyası ile birlikte açalım mesela rakamlar 0000 dan başlamıştı yaa...bunu biz 999 a kadar gelip silelim yani aramamız 1000 den başlasın veya istediğiniz gibi düzeltin...
bazen program donuyor..mesela 3000 de dondu kapatalım wordlisti açalım 3000 e kadar olanları silip kayıt edip tekrar 3000 den başlayalım...
msn şifre kırıcıyı başlattığınızda çıkış işlemi olacağı için fire wall dan geçmeyebilir yada yavaşlaya bilir...

negatif yönler....

msn şifrekırıcı biraz yavaş.....bende 1 dk 30 kombinasyon +-
wordlist programı sınırlı kullanım hizmeti veriyor yani harflerde türkçe yok..ama benim tahminim rakamla inanılmaz derecede şifre alabilirsiniz...

Kullandıkça kendinizi geliştireceksiniz deneyin korkmayın...
http://www.turkrapteam.forum2.biz
gsercan
Üye
Üye
gsercan

Rep Puanı : 1
Başarı Puanı : 0

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım   Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2012 2:10 am

link kırık yenilermisiniz

Msn Şifre Bulucu + WordList + Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Casus 007(keylogger) resimli anLatım + seriaL
» Kapat Tuşunu Masaüstüne Taşımak [Resimli Anlatım]
» Sistem Geri Yükleme Hakkında Herşey Ve Yapılışı [Resimli Anlatım]
» Şifre Kırıcılar
» KarŞi Pc Kapatma-resetleme-Şİfre Koyma-ip No Bulma-uygulama Kapama