Forum Beta
Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin Aoye_o10
Forum Beta
Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin Aoye_o10
Forum Beta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum ßeta Türkiye'nin Paylaşım Platformu...Her konuda aradığınıza ulaşabileceğiniz en büyük ve güvenilir kaynak..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin

YazarMesaj
YoungBoy
Admin
Admin
YoungBoy

Rep Puanı : 361
Başarı Puanı : 1

Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin Empty
MesajKonu: Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin   Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:26 pm

NOT:Yapmamız gereken cok basıt ama şunuda söylemek istiyorum banlaydıysanız aynı hesapla giremezsiniz yani bu anlatacagımla giremezsiniz bu anlatacağım forumdan atılıp giremiyenler için...
Uygulama:
-Başlat + Ara + Tüm dosya ve klasörler + cookies + cookies defeat (index harici ) + reset swich ve bu kadar...

Yeni başlamış veya anlayamayan arkadaşlar içinde detaylı anlatım:

Öncelikle bilgisayarımızın "Başlat" menüsüne giriyoruz daha sonra "Ara" butonuna basıyoruz açılan pencerede sol kısımda arama çeşitlerinden "Tüm dosya ve klasörleri" butonuna tıklıyoruz karşımıza yeni bir sayfa açılacak bu sayfada yine sol tarafda bulunan metin boşluna "cookies" yazıyor ve aratıyoruz 10-15 sanıye sonra genelde 3 klasör ama duruma göre degişen aynı isimde klasörler çıkıyor bu klasörlerden üçününde içine giriyoruz ve dosyaların içinde bir sürü metin belgesi çıkacak ve bir tanede "İndex" yazılı bir belge çıkacak bütün klasörlerin içinde index çıkar siz index harici bütün belgeleri siliyorsunuz ardından bilgisayara reset atıyorsunuz...
- Artık istediniz siteye sorunsuzca girebilirsiniz !

Not: Verilen işlemleri uygulayıp bilgisayara reset attıkdan sonra bütün sitelerdeki beni hatırla durumlarınız kaybolacakdır yani baştan giriş yapmanız gerekecekdir.

DENEYEN VARSA YAZSIN YANLIŞ ANLAMAYIN YORUM İÇİN YAPMIYORUM EĞER DENEYEN OLURSA YAZSIN..
HERZAMAN DEDİĞİM GİBİ
EMEĞE SAYGI!
http://www.turkrapteam.forum2.biz

Hiç Bir Site Sizi Banlayamaz Ve Atamaz Girin Bakin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Hacked
» Site Attack Programları
» Site Saldırı Programı